Z akres naszych usług

W naszych dwóch lokalizacjach (Podbiałowa 4 i Jesionowa 36) naszym Pacjentom zapewniamy profesjonalną i pełną opiekę stomatologiczną.
Usługi stomatologiczne Radgoszcz

Stomatologia Podbiałowa

Zadbamy o potrzeby dentystyczne całej rodziny

Na tle innych placówek wyróżnia nas pełen profesjonalizm oraz innowacyjność metod leczenia. Specjalizujemy się stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyce. Świadczymy również usługi z zakresu periodontologii, chirurgii stomatologicznej, stomatologii estetycznej i profilaktyki. Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały, a do pracy używamy najnowocześniejszego sprzętu stomatologicznego. Ilość zadowolonych pacjentów jest naszą najlepszą wizytówką! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zakres naszych usług

Co nas wyróżnia? Jakość i przystępna cena stomatologii.

04534

Stomatologia zachowawcza

Dział stomatologii zajmujący się profilaktyką próchnicy zębów oraz leczeniem już powstałych ubytków próchnicowych. Podstawowym zabiegiem stomatologii zachowawczej jest oczyszczenie zębów z próchnicy i wypełnienie ubytków. 

Stomatologia (158)

Ortodoncja

Dziedzina stomatologii, która zajmuje się leczeniem wad zgryzu oraz korygowaniem nieprawidłowości zębowych. Poprawia estetykę uśmiechu i przywraca właściwe funkcje takie jak odgryzanie i rozdrabnianie, czy poprawa wymowy.

Stomatologia (140)

Profilaktyka

Zapobieganie próchnicy, chorobom przyzębia i innym chorobom jamy ustnej. W ramach profilaktyki wykonujemy piaskowanie i skaling, czyli usuwanie osadu i przebarwień zębów oraz kamienia nazębnego, lakierowanie – pokrycie zębów warstwą preparatu o wysokiej zawartości fluoru oraz lakowanie – uszczelnienie bruzd w zębach stałych. 

Stomatologia (157)

Endodoncja

Leczenie kanałowe polega na usunięciu zapalnej bądź martwej zakażonej zawartości kanałów zęba, na odpowiednim ukształtowaniu kanału, zdezynfekowaniu oraz szczelnym wypełnieniu. 

Protetyka

Polega na odbudowie lub odtworzeniu brakujących zębów, odbudowie złamanych zębów, korekcie kształtu i ustawienia zębów.

Stomatologia (24)d

Stomatologia dziecięca

Pedodoncja jest działem stomatologii zajmującym się profilaktyką i leczeniem najmłodszych pacjentów. W naszym gabinecie główny nacisk kładziemy na zapobieganie powstawaniu próchnicy zębów, wykonujemy zabiegi takie jak lakierowanie, lakowanie.

Stomatologia (247h1)

RTG, Tomografia Komputerowa

Precyzja diagnostyki dla skutecznego leczenia, kompleksowej opieki stomatologicznej i dla zdrowego uśmiechu.

Poznaj nasz zespół

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową opieką stomatologiczną dla całej rodziny, dzięki wysoce wykwalifikowanej kadrze.

Wizyta online

Zapisz się na wizytę online, skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas. Możesz także do nas napisać na kontakt@podbialowa.pl

stomatologia radogoszcz

Odpowiedzi na popularne pytania

Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości, profesjonalnej i przyjaznej opieki stomatologicznej, nie szukaj dalej niż nasza klinika.
Jakie korzyści oferuje leczenie ortodontyczne za pomocą Invisalign® w porównaniu do tradycyjnych aparatów ortodontycznych?
Leczenie Invisalign oferuje dyskretne i wygodne podejście do korekty zgryzu. Bezmetalowe nakładki są niemal niewidoczne, łatwe do utrzymania w czystości i można je łatwo zdejmować podczas jedzenia.

Tomografia stomatologiczna umożliwia uzyskanie trójwymiarowego obrazu struktur jamy ustnej, co jest niezwykle pomocne w diagnozowaniu i planowaniu leczenia. To precyzyjne narzędzie pozwala lekarzowi stomatologowi uzyskać szczegółowe informacje o strukturach kostnych, zatokach czy korzeniach zębów.

Regularne wizyty kontrolne umożliwiają wczesne wykrywanie i leczenie ewentualnych problemów stomatologicznych, zapobiegają rozwijaniu się poważniejszych schorzeń. Profilaktyczne czyszczenie zębów pozwala także utrzymać zdrowy uśmiech.

Tak, ortodoncja nie jest ograniczona wiekiem. Oferuje rozwiązania zarówno dla dzieci, nastolatków, jak i dorosłych. Dzięki różnym opcjom, takim jak tradycyjne aparaty, aparaty przezroczyste czy Invisalign, pacjenci mogą wybrać rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb i stylu życia.